Пятница, 28.02.2020, 08:07
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS


                                   Красноармейский центр социальной реабилитации  детей-инвалидов  "Милосердие"                                     

Каталог файлов

Главная » Файлы » нормативно-правовая база

Державна підтримка дітей з особливими потребами.
03.10.2013, 18:57
 

Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України 27 лютого 2013з. проголосив соціальні ініціативи, спрямовані на захист дітей, які передбачатимуть збільшення державної підтримки, зокрема, дітей з особливими потребами, дітей - сиріт та сімей, які виховують таких дітей.

Важливим завданням сьогодення є створення належних матеріальних умов для сімей з дітьми, а саме: збільшення державної допомоги малоза­безпеченим сім'ям; збільшення надбавки на дог­ляд за дитиною-інвалідом; збільшення соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.

У 2012 році суттєво збільшено державну підтримку для малозабезпечених непрацездатних осіб: Новими ініціативами передбачено це зробити і щодо дітей. Пропонується поетапне скасування до кінця 2014 року рівня забезпечення прожит­кового (гарантованого) мінімуму для дітей під час призначення державної соціальної допомоги мало­забезпеченим сім'ям, починаючи з 1 липня 2013 року. Таке підвищення складе в середньому 60,5 грн. Сьогодні прожитковий (гарантований) мінімум для дітей становить 75% від прожиткового мініму­му на дитину відповідного віку зі збільшенням на 10-20% в залежності від категорії дитини.

В управлінні праці та соціального захисту населення Красноармійської райдержадміністраціі станом на 1 червня 2013 року на обліку знаходиться 11 ма-лозабезпечених сімей, де виховується 31 дитина (втому числі 5 багатодітних сімей, в яких виховуються 20 дітей). Починаючи з 1 липня 2013 року для малозабезпечених сімей значно підвищиться розмір допомо­ги. І до кінця 2013 року кожна сім'я отримає в по­рівнянні з 2012 роком додаткове зростання доходів в середньому на 619грн., у 2014 р. - на 976 грн.

Окрема увага приділятиметься дітям з особ­ливими потребами, виховання і розвиток яких потребує значних зусиль і коштів. Тому буде збільшено надбавку на догляд за дитиною-інвалідом (з найтяжчим ступенем функціональних обмежень) на (з 486 до 729 грн. - для дітей віком до 6 років та з 605 до 907 грн. - для дітей віком 6-18 років). Розмір допомоги по догляду за дитиною-інвалідом, яка потребує постійного стороннього догляду, буде збільшено у півтора раза, що дасть кожній сім’ї додатково від 243 до 302 грн. щомісяця

Президент України В.Янукович надав дору­чення уряду невідкладно усунути несправед­ливість щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановле­но опіку та піклування, які водночас є інваліда­ми, та збільшити на 894 грн. щомісячний розмір соціальної допомоги для таких дітей (з 1944 до 2838 грн. - для дітей віком до 6 років, з 2420 до 3314 грн. - для дітей віком 6-18 років). Со­ціальні ініціативи Президента - це орієнтир для подальшого руху країни. Втілюючи їх у життя, ми допомагаємо майбутнім поколінням.

                                                     М.С. Волошина, заступник начальника

                                              відділу грошових виплат і компенсацій

                                             Красноармійської  УПСЗН

                                             райдержадміністрації

                                                                    Газета "Маяк" №25

                                                                    20 червня 2013р.

                                                                               

                                              . 

    

.


Категория: нормативно-правовая база | Добавил: Педагог
Просмотров: 433 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 62
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0